czwartek, 17 listopada 2016

Spotkania modlitewne w rejonie krakowskim - część druga

Witajcie!

W ostatnim poście rozmawialiśmy sobie o czym są spotkania modlitewne, jak wyglądają, jaki jest ich cel i program, jak również wspominaliśmy, że takie spotkania modlitewne organizowane są również w Krakowie i jego okolicach.

Dzisiaj chcemy się z Wami podzielić i serdecznie Was zaprosić na jedno z nich. Jest to regularne comiesięczne międzywyzwaniowe Muzyczne Spotkanie Modlitewne. Odbywa się ono w Zelczynie niedaleko Skawiny, więc Ci zaintresowani, którzy mieszkają na południe od Krakowa w okolicach Skawiny, Borku Szlacheckiego, Wielkich Dróg, Brzyczyny, Sidziny itd. będą mieli tutaj najbliżej. Zainteresowani uczestnictwem w tych spotkaniach proszeni są o kontakt mailowy na adres: bahaitka9@gmail.com         

Będziecie wtedy mogli otrzymywać zaproszenia na kolejne spotkania bezpośrednio mailem wraz ze wskazówkami jak dojechać. 


A od grudnia bieżącego roku będzie nowe spotkanie modlitewne, tak jak wspominaliśmy w poprzednim poście, na Piaskach Nowych. Pierwsza data i godzina spotkania jest jeszcze do ustalenia, a chętnych zapraszamy do kontaktu z nami na adres bahaikrakow@gmail.com 


Natomiast kolejne już spotkanie modlitewne w Zelczynie odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 20 listopada 2016, o godzinie 16:00. 

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci i młodzieży...

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci i młodzieży...
Naszym zamiarem jest służyć ludziom wokół nas oferując bezpłatną służbę, która umożliwi dzieciom znaleźć w sobie najlepsze cechy, takie jak prawdomówność, szacunek czy odpowiedzialność.

Zapraszamy na spotkanie modlitewne...

Zapraszamy na spotkanie modlitewne...
Spotkania refleksji i modlitwy stanowią dla nas inspirację i duchową odnowę. Bahaici na terenie Krakowa i okolic spotykają się, aby się wspólnie modlić, czytać pisma święte, i medytować. Spotkania te otwarte są dla osób wszystkich wyznań. Skontaktuj się z nami, a podamy ci miejsce spotkań blisko ciebie.

Zapraszamy na kursy dla dorosłych...

Zapraszamy na kursy dla dorosłych...
Jeśli chcesz dołączyć do kameralnej, otwartej grupy aby wspólnie zastanowić się nad tym, jak stać się lepszym i jednocześnie polepszyć stan świata, jaki wpływ na nasz rozwój ma obmowa, kłamstwo czy prawdomówność oraz jak możemy rozwijać własne zdolności dla dobra innych, gorąco zapraszamy.

Wiara Bahá'í w skrócie

W ciągu 150 lat wiara bahai rozwinęła się z nieznanego ruchu na Środkowym Wschodzie w drugą najbardziej rozprzestrzenioną wśród niezależnych religii świata. Obejmując ludzi z ponad 1200 grup etnicznych, rasowych i plemiennych jest ona najprawdopodobniej najbardziej zróżnicowaną zorganizowaną grupą ludzi na planecie. Jej jedność jest wyzwaniem dla panujących teorii o ludzkiej naturze i perspektywach dla naszej wspólnej przyszłości.